Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

6 ay önce
475 kez görüntülendi

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Bu yazımızda sizler ile vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme konusunda da bilgi sahibi olacağız. Bu kapsamda vereceğimiz bilgiler sayesinde de kredi alman önce ve kredi aldıktan sonra neler yapmanız gerektiği konusunda bilinçlenmiş olacaksınız.

Öncelikle vakıfbank kredileri ile ilgili hangi kanallardan bilgi alabileceğimize göz atalım. Birinci olarak tahmin edebileceğiniz gibi Vakıfbank web sitesine giriş yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Peki, web sitesine giriş yapınca hangi yolları izlemek gerekir?

Web adresine giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan üst menüde ki bireysel seçeneği tıklanır. Yeni açılan sayfada orta kısımda güncel kampanyalar yerini almakla birlikte sizin için seçtiklerimiz kısmında vakıfbank’ın müşterilerine özel fırsatları görülmektedir. Bu sayfada bizim için önemli olan kısım üst menüde ‘Bireysel’ seçeneğinin hemen altında ki ‘Bireysel Krediler’ bölümüdür.

Bu bağlantıya tıkladığımız zaman yeni gelen sayfada vakıfbank tarafından sunulan kredi türleri görünmektedir. Bunların taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredileri gibi kredilerdir. Örneğin taksitli ihtiyaç kredisi evlilik, eğitim beyaz eşya ve mobilya gibi ihtiyaçların da yerine getirilebilmesi için kullanılmaktadır.

Kredi başvuruları için vakıfbank şubelerine başvurmak yeterlidir. Fakat onun öncesinde 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütün bu aşamalardan geçerek kredi başvurusu işleminin tamamlanması ile artık vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme aşamasına geçilebilir.

Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme

bir kaç farklı yöntem yer almaktadır. Bunlar arasında birinci olan herhangi bir vakıfbank şubesine giderek TC kimliğiniz ile birlikte kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi sonucu öğrenmede bir diğer yöntem yukarıda da belirttiğimiz numara ile müşteri hizmetlerine ulaşıp kredi başvuru durumunu sorgulamak mümkündür. Üçüncğ yöntem olarak cep telefonunu kısa mesaj bölümüne ONAY yazıp bir boşluk bırak BAŞVURU NUMARASI yazılır ve 5724’e mesaj atılır. Bu işlem sonucunda ise sadece 5 dakika içerisinde dokunmatik web başvuru sonucu bildirilecektir. Son olarak da belirteceğimiz yöntem ise ATM ile başvuru yapmanız halinde yine 5 dakika içerisinde sonuç bilgisi tarafınıza bildirilir. Vakıfbank kredi başvuru sonucu sorgulama için sizden istenebilecek bilgiler ad, soyaj TC kimlik numarası ve cep telefon bilgileri olacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık