Kredi Notum Düşük Diyenlere Fibabanka Kredi Fırsatı

Kredi Notum Düşük Diyenlere Fibabanka Kredi Fırsatı

Bazen mali sorunlarımız nedeni ile bazen yapmış olduğumuz ufak tefek hatalar nedeni ile kredi notumuz olumsuz etkilenebilmektedir. Düşüş yaşayabilmektedir. Kredi notumuzun düşmesi ile birlikte maalesef bankalar ile olan ilişkilerimiz de buna paralel olarak bundan olumsuz etkilenmekte, bunun sonucunda da bankalardan kredi çekme konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilmektedir.

Fakat bu noktada son dönemde fibabanka tarafından öyle bir kampanya düzenlendi ki kredi notu düşük olan hemen herkesi sevindirecek cinsten. Evet şimdi bu kampanya hakkında sizler ile bilgilendirerek, kredi notum düşük diyenlere fibabank kredi fırsatını ihtiyacı olanlar için bu yazımızda ele almaya çalışacağız. Bankalardan olumsuz cevap alanalar bir de fibabank’ı deneyin. Kredi notum düşük kredi çekemiyorum diyen okurlarımız, sanırım bu haberimiz ile birlikte belki de biraz olsun moral bulacak, en azından yapılabilecek bir şey olduğunu ve kredi notları düşük olmasına rağmen kredi çekebilecekleri banka olduğunu öğrenecekler.

Fibabanka tarafından kredi notu düşük olan tüketiciler için ihtiyaç kredisi verilebilir. Fakat bu noktadan fibabanka’nın ufak bir talebi de vardır. O da kefil şartıdır. Yani eğer bir kefil bulabilirseniz, kredi notunuz düşük de olsa fibabanka’dan kredi çekme ihtimaliniz bulunmaktadır. İlk şartın bir kefil olduğunu söylemiştik. Şimdi kefilden istenen diğer şartlar ile ilgili ayrıntıları da hemen sizlere aktaralım. Fibabanka, kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi verirken kefil olacak kişilerden bir gayrimenkul tapusu isteyecektir. Yani bu sizlere kefil olacak kişi adına bir gayrimenkul olması gerektiği anlamına gelmektedir. Her ne kadar fibabank kefilinizin gayrimenkul tapusunu görmek istese de söz konusu gayrimenkul üzerine herhangi bir ipotek tesisi de yapmamaktadır. Dolayısı ile tapu işini duyunca belki kefilinizin gözü korkabilir fakat herhangi bir ipotek işlemi yapılmayacağı için biraz daha gönül rahatlığı ile sizlere kefil olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık