İş Bankası Maxipuan Sorgulama

5 ay önce
402 kez görüntülendi

İş Bankası Maxipuan Sorgulama

Başlıktan da anlaşılacağı üzere Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan İş Bankası Maximum kredi kartı, binlerce alışveriş merkezleri ile olan anlaşmalarından dolayı, pek çok alışverişi taksitlendirme ve ekstra maxipuan hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapılmış olan alışverişler sonrasında da Maximum kredi kartınıza biriken puanların nasıl öğrenileceği ve nasıl kullanılacağı hakkında ki bütün bilgileri de iş bankası maximum sorgulama yazımızda da sizlerde ile paylaşacağız. Maximum kredi kartın anlaşmalı olduğu firmalardan yapılan alışverişlerde, firmaların belirlenmiş olduğu oran kadar da maxipuan kazanılır. 1 maxipuan 1 liradan örnek vermek gerekirse maximum kredi kartının anlaşmalı olduğu bir firmanın maxipuan oranı %5’tir. 100 liralık alışverişlerde de 5 lira maxipuan kazanılmaktadır.

Maximum kredi kartının anlaşmasının olmaduğu firmalar dışında da yapılan alışverişlerde ise her 40 liralık alışverişlere 1 kuruş maxipuan kazanılmaktadır. İş Bankası Maximum kredi kartı ile yurt dışına yapılan alışverişlerde ise döviz alışverişi Türk lirasına çevrilir ve kazanılan maxipuan kredi kartına eklenir. İş Bankası’nın da Visa yurt dışı kartlarında ise maxipuan uygulaması yoktur. Biriken maxipuanlarınızı yine maximum kredi kartının anlaşmalı olduğu firmalarda da hemen kullanılabilir yada ilgili firmalardan hediye çeki kazanılabilir. Maxipuanların kullanılması için de 1 yıl süreniz bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde kullanılmayan maxipuanlar kredi kartından düşürülecektir. Yine maxipuanlarınızı kullanmak için de belli bir limite erişmenize de gerek kalmaz. Biriken maxipuanlarınızı istediğiniz zaman ve biriken tutar kadar da kullanabilirsiniz.

maximum kredi kartında biriken maxipuanlarınızı öğrenmenin yollarından da bahsedelim biraz. Eğer ki iş bankası internet bankacılığı kullanıyorsanız, kartlar ve kredi kart bölümünden maxipuan sorgulaması yapabilirsiniz. Yine işe bankası telefon bankacılığı olan numarasını arayarak dilerseniz kredi kart bölümünden maxipuanlarınızı da sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz de müşteri temsilci aracılığı ile biriken maxipuanlarınızı öğrenebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık