Fibabanka Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu

Fibabanka Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu

Kiraz hesap adlı hesabı ile kısa sürede yoğun talep gören fibabanka: şimdi de ücretsiz kredi kartı ve cazip kredi koşulları ile tüketiciler arasında tercih edilir hale geldi. Özellikle kredi kartının aidatının olmayışı ve yine kredi konusunda da kredi notu düşük olanlara da kredi vermesi konusu ön plana çıkmaktadır.

Bizlerde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda fibabank kredi ve kredi kartı başvurusu süreci hakkında kısaca bilgi paylaşımında bulunmaya çalışalım. Fibabanka’nın kredi kartının öncelikle herhangi bir yıllık kart aidatı veya başka bir ödemesi olmadığını söyleyerek söze başlayalım. Fibabanka’nın Bonus kart ile yaptığı anlaşma sonucunda tüketicilere bonus kredi kartının bütün özelliklerine sahip olan bir kredi kartı tesis ediyor. Alışveriş yaparken bonus kazanmanın yanı sıra anlaşmalı iş yerlerinden kazanılan bonuslar talep etmeniz de mümkündür. Dünyanın hemen her yerinde bu kredi kartı ile alışveriş yapılabiliyor. Fibabanka kredi kartına başvuru yapmak için ise fibabanka şubelerine gidip, kredi kartı başvuru formu doldurup, ilgili görevlilere teslim etmek yeterlidir.

Fibabanka tüketiciler için 48 aya varan vadeler ile bireysel ihtiyaç kredisi 120 aya varan vadeler ile konut kredisi ve hem 0 km araçlar hem de ikinci el araçlar için taşıt kredisi finansmanı sağlamaktadır. Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi kampanyalarına baktığımızda, bahar kredisi tatil kredisi, standart ihtiyaç kredisi, yıldız kredi, PTT ihtiyaç kredisi ve kredide masraf yok yoko kampanyaları olduğunu da görmekteyiz. Faiz oranlarının tatil kredisinde %1,19’dan başladığını, bahar kredisinde de %1,24’ten başladığını, kredide masraf yok kredisinde %1,54’den başladığını, standart ihtiyaç kredisinde de %1,29’dan başladığını görmekteyiz. Şimdi sizlere en uygun faiz oranı olan tatil kredisi için örnek bir ödeme planı oluşturalım.

3 bin TL 12 ay vadeli bir tatil kredisinde, faiz oranı %1,19 olacak, kredi tahsis ücreti 15 TL olacak, aylık ödemeler 273 TL olacaktır. Tahmini sigorta masrafı da 45 TL olacaktır. Bu haliye toplam geri ödeme miktarı ise 3 bin 356 TL’ye denk gelecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık