Eureko Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

6 ay önce
671 kez görüntülendi

Eureko Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Her sigortanın çeşitli sebepleri olabilir. Sigorta türlerini kendiniz seçebilirsiniz. Bu yazımızda ise, sigortaların hasar dosyalarını online biçimde sorgulamayı inceleyeceğiz.

Eureko sigorta eski ismi, garanti sigortadır. Garanti sigortanın, Eureko sigorta tarafından satın alınması ile iş boyutunu değiştirmiştir.

Yaptıracağınız sigorta paketinin en iyi biçimde incelenmesi için,acente tarafından ödenecek hasar ve tazminat miktarlarını oldukça iyi incelemeniz gerekmektedir. Gözden kaçan bir hata bile maddi miktarda sizi oldukça etkileyebilir.

Hasar Tespiti Nasıl Yapılır ?

Yaptırdığınız sigorta paketinin meydana gelecek hasar ve diğer sorunlarında 0850 222 66 00 ya da 444 66 60 numaradan, Eureko Sigorta acentesine bilgi sunmanız gerekmektedir.

Hasar değerlendirmelerinde, ekspertizin raporu ile ve sigorta genel şartları çerçevesinde değerlendirme yapılmalıdır. Eğer bu hasar sigorta genel şartlarına kabul ise müşteriye ödeme o gün verilebilir. Oluşan hasarda sigortanın şartlarına uygun olmadığı taktirde müşteriye dosya sonucunu gönderilip neden ödeme yapılıp neden yapılmadığı hakkında bilgi verilir. Eğer verilmezse rica ederseniz tekrardan yapılacaktır.

Ödemeler Nasıl Yapılır ?

Bu ödemeler, havale,eft, şeklinde teslim edilir. Müşteri hasar tespit kurumunun kararına göre belirlenmektedir. Eğer sonuç alınmaz ise itiraz edilebilir.

Eureko sigorta müşterisi, firmanın web adresinde bu sorgulamayı gerçekleştirebilir. Online sistemden ne kadar ücret kesileceğini web adresinden bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Eureko Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama’yı online biçimde yazımızı inceledik. Daha detaylı bilgi ve daha kapsamlı makaleler için web adresimizi takipte kalın.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık