Emeklilere Faizsiz Kredi !

6 ay önce
261 kez görüntülendi

Emeklilere Faizsiz Kredi !

Emeklilerin çeşitli finansal problemlerinden birisi de kredi çekmektir. Öyle ki kredi notu istediği kadar yüksek olsun, kredi alma imkanları normal bir çalışana göre oldukça düşüktür. Nedeni diğer yazılarımızdan birisinde bahsettiğimiz gibi, kredi çekecek insanın her ay düzenli bir geliri ve bu geliri borcuna göre ödemesidir. Öyle ki 2017 yılında ki en düşük emekli maaşı, İki bin Altıyüz bir(2601) şeklindedir. Bankalar kendine borcunu mu ödesin ? ev mi geçindirsin şeklinde sorular sorar. Bu soruların yanıtını büyük ihtimal ile alamaz. Bu yüzden emekliye kredi verilmez.

Son günlerde, pek çok banka emekliye faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Emeklilerde eğer isterse bu fırsatı değerlendirebilirler. Tabi ki bu kredinin de bir miktarı bulunmakta. Eğer daha fazla kredi istiyorsanız bankaya kredi talebinde bulunup aylık gelirinizi yazarak bir miktar belirlenmesini isteyebilirsiniz.

Günümüzde bankalar olarak bakacak olursak ziraat bankası, emekliye, konut,taşıt ve ihtiyaç kredilerini faizsiz biçimde sağlayabiliyor.

Bunun yanı sıra eğer maaşınızı bir bankaya geçirirseniz o bankadan çekeceğiniz kredi miktarı daha yüksek olabiliyor. Şimdi yazımızın asıl bölümüne geldik. Emekliye Faizsiz Kredi sağlayan bankalar hangileridir ? 

Garanti Bankası,Yapı kredi,Ziraat bankası,İş bankası,Vakıfbank  Bu bankalardan emekliye özel faizsiz kredi çekebilirsiniz. Kafanıza takılan soruyu isterseniz yorum kısmından bize belirtebilir, isterseniz bankaların kendi web sitelerinden araştırma yapabilir çağrı merkezlerinden destek alabilirsiniz, isterseniz de en yakın şubeye gidebilir ve gişe görevlilerinden destek alabilirsiniz. Emekliye özel kredi imkanını sizde deneyecek misiniz ? yorum kısmından bize belirtebilirsiniz. Daha çok bilgi ve makale için web sitemizi sürekli takipte kalın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık