Düzenli Maaşım Yok Kredi Çekebilir miyim ?

6 ay önce
231 kez görüntülendi

Düzenli Maaşım Yok Kredi Çekebilir miyim ?

Bankalardan kredi çekmek için genelde, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bu kredi notunun yüksek olması için, bankalarla aranızın iyi olması gerekir. Bunun içinde, düzenli bir maaş ve düzenli ödeme gerekir.  Bu gereksinime sahip her insan sorunsuz kredi çekebilir. Tabi ki her insanın olayı böyle olacak değil. Bu makalemizde Düzenli Maaşım Yok Kredi Çekebilir miyim ? sorusunu inceleyeceğiz.

Her kredi başvurusunda belirli belgeler gerekir. Bu belgelerden bazıları da gelir vergisidir. Eğer ki işlem başarılı ise banka kredinizi verecektir.

Tabi ki düzenli bir geliriniz yoksa bankalar size kredi vermez. Tabi bu işi doğrudan değil dolaylı yoldan yaparsanız verme imkanları olabilir bu dolaylı yollardan bir tanesi, eğer bir mal veya varlığınız var ise bunu göstererek kredi alabilirsiniz. Bu yoldan bankalara az da olsa güven sağlatabilirsiniz.

Düzenli Maaşınızın olmaması bankadan kredi çekmenize engel değildir.

İpoteğin yanı sıra, kira geliri,faiz kazançları,çiftçilik gelirleri, gibi daha birçok para geliri sağlayacak olaylarda banka size kredi verebilir. Tabi ki bu malvarlıklarınzın  yanı sıra kredi notunuzun da iyi düzeyde olması gerekmektedir. Kredi notunuzun iyi olması da yazımızın başında belirttiğimiz gibi, bankalar ile aranızın iyi olması gerekmekte yani, kredi notum neye göre hesaplanır diyorsanız, Kredi Notu Sorgulama adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Düzenli maaşınız olmadan da bankalardan kredi çekmek mümkündür.

Daha detaylı bilgi ve en güncel makaleler için web sitemizi takipte kalınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık