Akbank Neo Karta Başvurusu Nasıl Yapılır?

6 ay önce
666 kez görüntülendi

Akbank Neo Karta Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sabancı grubuna ait olan Akbank, Neo kart hizmeti ile müşterilerinin günün her saatinde para çekme hizmetinin dışında para transferleri, fatura ödemeleri ve fatura otomatik ödeme talimatları, kurum borç ödemeleri gibi de pek çok bankacılık işlemini yapmaktadır. Akbank Neo kart başvurusu nasıl yapılır? yazımızın da başvuruların nerelerden ve nasıl yapılacağı, neo kart şifre değiştirme ve ne kart ile neler yapılabileceği hakkında sizlerde yazımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Dilerseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Neo Kart ile Hangi Bankacılık İşlemleri Yapılır?

Akbank Neo kartı, vadesiz hesabınıza göre çalışan bir bankamatik kartıdır.  Bununla birlikte vadesiz hesabınızda bakiye olduğu sürece bakiyeniz kadar bütün bankacılık işlemlerini ve nakit çekim yapabilirsiniz. Akbank Neo kartı ile dilerseniz ek hesap dediğimiz artı para hesabı açtırabilir ve bakiyeniz de para olmasa dahi Akbank’ın açacağı artı para limiti kadar bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Neo kart hesabınıza giriş yapılan bakiye tutarına göre de artı para borcunuz otomatik borçtan düşecektir. Artı para hesabı ile faturalarına otomatik ödeme talimatı verebilir, fatura, sigorta, vergi, kira ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yine artı para limitiniz kadar nakit çekim yapabilirsiniz.

Neo kart artı para aylık faiz oranı da %1.84 oranında olduğunu da belirtmemizde fayda var diyebiliriz. Akbank neo kartı için Akbanka’ın bütün bankacılık hizmeti vermiş olduğu noktalardan başvuru yapabilirsiniz. Neo kart başvurusu için Akbank şubelerine da başvurabilir, Neo kart başvurusu formunu doldurduktan sonra bankanıza teslim ederek başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız. Dilerseniz akbank internet bankacılığı aracılığı ile neo kart başvurusu yapabilirsiniz. Kar başvuru menüsünden neo kart seçeneğini seçerek kimlik bilgiler, iletişim ve adres bilgilerinin doldurulması ve başvuruyu tamamlayıp görebilirsiniz. Akbank mobil bankacılığını da kullanarak yine neo kart başvurusu yapabilirsiniz. Son olarak da Akbank ATM noktalarından da Neo kart başvurusu yapabilirsiniz. Menüde ki başvurular menüsünden neo kart seçeneğini seçerek başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Son olarak da akbank telefon bankacılığı seçeneğinden de Neo kart başvurusu yapabilirsiniz. 444 2 525 telefon bankacılığını arayarak isterseniz kart başvuru menüsünden isterseniz de müşteri temsilcisinden yardım alarak neo kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Neo Kart Şifre Değiştirme

Yapılacak olan başvurular sonra en geç 10 gün içerisinde Neo kartınız adresinize gönderilecektir. Elinize geçen Neo kart şifresini belirlemek için yine 444 2 525 numaralı telefondan arayarak şifre değiştirme bölümünden neo kart şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık