2017 Trafik Sigortasına Zam Gelirmi

6 ay önce
245 kez görüntülendi

2017 Trafik Sigortasına Zam Gelirmi

2017 Uygun Bir Trafik Sigortasına Zam Geldi Mi ?

2016 senesinde trafik sigortalarında yapılan kazasız vasıtalarda %160 kazalı vasıtalara ise %300 oranındaki zam araç sahiplerini ucuz bir trafik sigortası bulmaya yönlendirdi. 2017 en ucuz trafik sigortası yazımızda araç sahiplerine 2017 yılında ucuz bir trafik sigortası bulabilirler mi bilmiyoruz ancak zam gelmesi düşünülüyor.

 

Trafik Sigortası Zorunludur.

Trafik sigortası ülkemizde zorunludur. Bütün araçlar trafik sigortası yaptırmak zorundadır. Peki trafik sigortası yaptırmasak ne olur. Daha sonra çok daha pahalı bir şekilde trafik sigortası yaptırmak zorunda kalırsınız. Zaten trafik sigortasının önemini hepimiz az çok biliyoruz kaza sonucu oluşan sağlık ölüm hasar gibi zararları ortadan kaldırmaya çalışır.

Sigorta Aynı Otomobillere Neden Farklı Fiyatlar Vermektedir.

Araç sahibine göre değişmektedir. Yani suçu sigorta şirketinde aramayın çünkü bu size göre değişen bir durumdur. Bu sizin yapmış olduğunuz kazaya göre değişmektedir. Bu size bağlı bir durumdur. Şöyle bir düşünelim adamın bir 5 yıllık aracı ile hiç kaza yapmamış diğeri ise3 yılda 5 kere kaza yapmış buna göre 2 adam sigorta şirketine maliyetli olabilir. Bu yüzden 5 kaza yapan adamımız daha yüksek bir  bedel ödeyecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık